Lino ir vilnos drabužiai gimę Lietuvoje ir keliaujantys po visą pasaulį

Sveiki, esame dėkingos, kad jums rūpi KUR, KODĖL ir KAIP yra kuriami tvarūs lino ir vilnos drabužiai.

Mes esame Židrė ir Inga – mama ir dukra. Komanda, kuriai drabužio kokybė, jo gaminimo principai bei tvarumas pirmoje vietoje.

Abi nusprendėme palaikyti lėtosios mados judėjimą ir skleisti tokį požiūrį ne tik dėl tendencijos, bet dėl bendro tikslo – keisti vartotojo požiūrį, skatinti rinktis mažiau, tačiau kokybiškiau.

Tvarusis linas

Kalbėdama apie liną, Židrė prisimena, kur prasideda jos ir stebuklinga lino kelionė.

Vaikystė.

Nostalgiška storo lino patalynė, kurioje po visos dienos ir sunkių kaimo darbų ūkyje miegas buvo mieliausia dienos akimirka. Kasdieninė močiutės staltiesė ir šviežiai iškeptos duonos kvapas vis dar mintyse.

Lino privalumai įrodo, koks tvirtas ir odai draugiškas linas gali būti. Mūsų seneliai miegodavo ir dirbdavo su lininiais drabužiais. Koks jis nepakeičiamas, tiesa? Lininiai baltiniai kasdieniame gyvenime ir ypatingomis progomis– ant odos, ant lovos ir stalo.

Aktyvus gyvenimo būdas reikalauja patogios bei kantrios aprangos derliaus nuėmimo ir kitų žemės ūkio darbų metu, todėl ilgi lininiai marškiniai, kelnės, sijonai, švarkai ir lininės suknelės, apsaugo kūną nuo kaitrios saulės ar vėsaus vakaro vėjo.

Židrė pasakoja, kad jos vaikystės prisiminimuose, namuose giliai įsišakniję lininių siūlų ritės, įkvėpusios megzti drabužius iš lininių siūlų. Ji turi unikalų paveldą, tradicijas ir nesenstančią madą. Labai didžiuojamės galėdami pristatyti jums kvapą gniaužiančią megzto lino kolekciją. Lengvi, tvarūs, minimalistiniai lino siūlų mezginiai numegzti rankomis.

Vilna ir vintažinė nuotaika

Tikros vilnos aksesuarai ir drabužiai suteikia tokius nostalgiškus prisiminimus iš praeities. Natūralūs vilnos siūlai glosto odą nuo pat pirmos gyvenimo dienos. Sutikite, kad natūralūs audiniai yra geriausias pasirinkimas ne tik kūdikiams, bet ir suaugusiems. Merino vilna, alpakų vilna, moherio vilna užtikrina puikią kūno temperatūrą. Visi minkšti vilnoniai mezginiai: nuo kumštinių pirštinių iki solidžių kardiganų, yra pagaminti talentingų ir įgudusių mezgėjų. Aš ir mano mama esame dėkingos už rezultatus.

Mažas šeimos verslas ir "daugiau yra mažiau" principas

Kaip mažas nepriklausomas verslas esame tvaresni, ekologiškesni ir socialiai atsakingesni. Laikydamiesi taisyklės “mažiau yra daugiau”, gaminame ribotais kiekiais, kad išvengtume sandėliavimo. Rankų darbo, unikalūs šedevrai yra mezgami iš aplinkai draugiškų pluoštų.

Mes už moterų verslą ir tikime, kad kiekvienas atsakingas kūrėjas galėtų būti plačiai žinomas visame pasaulyje.

Dėkojame, kad remiate nedidelį šeimos verslą ir renkatės natūralias medžiagas.

 Sveiki atvykę į vilnos ir lino pasaulį.

Židrė ir Inga